Climate Campaigners Logo
Climate Campaigners City Logo
Climate Campaigners Logo
Climate Campaigners City Logo

İzmir

İklim Değişikliğini birlikte değiştirelim.

Climate Campaigners uygulamasını indiriniz, İzmir'de daha iyi bir yaşam için mücadelelere katılınız, faydalarından yararlanınız ve deneyiminizi diğerleriyle paylaşınız!

İklim için zaten bir şeyler yapıyorsanız bu çok kıymetli. Hem sizin hem de başkalarının hep birlikte CO₂ salımını azaltması, bizler ve çevremiz için daha da kıymetli. Peki İzmirliler olarak biz bunu nasıl yapabiliriz? Hepimiz birer Climate Campaigner (CC) olalım! Boşa enerji harcayan alışkanlıkları bırakalım. Daha sağlıklı bir çevre için harekete geçelim. Üstelik bütün bunları #CCchallenge'lar ile eğlenerek yapabiliriz! Hazır mısınız?

En kapsamlı iklim uygulamanız.

Climate Campaigners uygulaması daha CO₂ nötr bir yaşam sürmenize yardımcı olabilecek çeşitli Mücadeleler sunar. Nelerin mümkün olduğuna siz de şaşıracaksınız. Atıkları azaltmaktan daha yeşil hareketliliğe kadar siz ve İzmir’imiz için önemli olan #CCchallenges'dan birini seçiniz. Birçok ipucu ve ilham alınız, CO₂ salımı azaltımınızı detaylı ve gerçek zamanlı olarak izleyiniz ve analiz ediniz. Üstelik hepsi bu kadarla sınırlı değil! CC uygulaması, bir CO₂ ayak izi uygulamasından çok daha fazlası.

Dünya çapında bir iklim topluluğunun parçası olunuz.

Birlikten kuvvet doğar: Bu, sürdürülebilir yaşam için de geçerli. CC uygulaması sizi İzmir'den Milano'ya ve Lahti'ye kadar 13 şehirden Climate Campaigner'larla bir araya getirir. Hangi Mücadelelerin popüler olduğunu gerçek zamanlı olarak görebilir, fikirlerinizi ve deneyimlerinizi diğerleriyle paylaşabilirsiniz.

İklimi kurtarınız. Burada ve hemen şimdi.

Artık oturup birilerinin iklim değişikliği için harekete geçmesini bekleyecek zamanımız kalmadı. Hemen şimdi, hemen burada, bizzat harekete geçmeliyiz. Climate Campaigners uygulaması size yardımcı olmak için var.

appstore
googlestore

13 şehir, 20 milyon insan.

Dünya çapında 13 şehir Climate Campaigners'a katılıyor: İzmir, Milano, Lahti, Dublin, Linz, Grenoble, Freistadt, Vilnius, Pesaro, Skopelos, Trois-Rivières, La Libertad, Cape Town... Üstelik bu daha başlangıç, yakında daha fazla şehir aramıza katılacak. Kaç kişi olduğumuzu, kaç kişi olabileceğimizi ve birlikte ne kadar çok şey değiştirebileceğimizi düşününüz!

Uygulamayı edininiz

Thank You

The form was submitted successfully.