Climate Campaigners Logo
Climate Campaigners City Logo
Climate Campaigners Logo
Climate Campaigners City Logo

Vilnius

Sumažinkime klimato kaitą drauge

Atsisiųsk „Climate Campaigners“ programėlę, priimk iššūkius dėl geresnio gyvenimo Vilniuje, naudokis privalumais ir dalinkis savo patirtimi su kitais!

Jei tu jau darai kažką, kad padėtum išspręsti globalią klimato kaitos problemą – puiku. Bet jei mažintume CO₂ vartojimą drauge su daugeliu kitų, būtų dar geriau ir mums, ir mus supančiai aplinkai. Kaip mes, vilniečiai, galime tai padaryti?

Tapkime visi Climate Campaigners (CC) dalimi! Atsikratykime įpročio švaistyti energiją. Eikime naujais keliais link tvaresnės aplinkos ir tuo pačiu smagiai leiskime laiką su #CCchallenges!

Svarbiausia klimato programėlė tavo telefone

Climate Campaigners programėlė siūlo įvairius iššūkius, galinčius tau padėti sumažinti CO₂ kiekį. Nustebsi, ko galima pasiekti. Pasirink tokius #CCchallenges (iššūkius), kurie yra svarbus tau ir tave supančiai bendruomenei Vilniuje – nuo atliekų mažinimo iki ekologiškesnio judumo. Programėlėje gauk patarimų ir įkvėpimo iš kitų vartotojų, išsamiai ir realiuoju laiku stebėk bei analizuok CO₂ kiekį.

Tapk pasaulinės klimato bendruomenės dalimi.

Viskas sekasi geriau, kai tai darome kartu. „Climate Campaigners“ programėlė sujungia tave su Climate Campaigners dalyviais iš 13 pasaulio miestų – nuo Vilniaus iki Milano ar Lahčui. Stebėk, kokie iššūkiai yra populiariausi, dalinkis idėjomis ir patirtimi su kitais.

Rink ❤ ir miesto monetas.

Su kiekvienu klimato iššūkio įveikimu tu prisidedi prie aplinkos gerinimo, todėl nusipelnei būti apdovanotas (-a). Jei dalyvausi #CCchallenges, galėsi laimėti vertingų prizų iš savo miesto. Taigi rūpintis klimatu ne tik prasminga, bet ir smagu! Su kiekvienu iššūkiu tu renki miesto monetas, kurios suteiks tau galimybę laimėti prizų!

Saugok klimatą. Čia ir dabar.

Daugiau nebegalime tik stebėti ir laukti, kol politikai ir verslas imsis veiksmų. Turime patys imtis veiksmų, išgirsti ir daryti dabar. „Climate Campaigners“ programėlė sukurta padėti imtis veiksmų nedelsiant. Ikonėlės: „App Store“ logotipai

appstore
googlestore

13 miestų, 20 milijonai gyventojų.

Prie Climate Campaigners prisijungė 13 miestų visame pasaulyje: Vilnius, Dublinas, Milanas, Lahti, Izmiras, Lincas, Grenoblis, Freistadtas, Pesaras, Skopelos, Trua Rivjeras, La Libertadas, Keiptaunas, Dafinas. Ir visa tai tik pradžia: netrukus prisijungs ir daugiau miestų. Įsivaizduok, kiek mūsų yra, kiek mūsų gali būti ir kiek daug galime padaryti!

Parsisisiųsk programėlę

Thank You

The form was submitted successfully.